Республика фан олимпиадаси II босқич.

Республика фан олимпиадаси II босқич иштирокчиларининг руйхати

Тошкент тиббиёт академияси

Акушерлик ва гинекология фани

2 сон Акушерлик ва гинекология кафедраси

Т/р                         Талаба

Ф.И.Ш.                                                                                                                                                  

Факультет ва таълим йўналиши ва курси                                                                                                                        Илмий рахбарнинг Ф.И.Ш. ва кафедраси, мутахассислиги илмий даражаси ва унвони Турлар бўйича тўплаган баллари Жами тўплаган балл Эгал-лаган ўрни
1 тур (100б) 2 тур (100б) 3 тур

(100б)

4 тур (100б)
1. Ахтамова М. Даволаш

6 курс

Джураева Гульноза Тулкуновна ТТА Акушерлик ва гинекология кафедра ассистенти, т.ф.н. 88,7%/22,2б 78%/

23,4б

85,62%

/21,4б

96,5%/

19,3б

348,8%/

86,3 б

1 ўрин
2. Шамсиева Г. Даволаш факультети

5 курс

Худоярова Дилдора Рахимовна СамДавТИ, Акушерлик ва гинекология кафедра т.ф.н.доцент 80%/ 20б 74,8/ 80б 85%/

21,25б

 

96,5%/19,3б 336,3%

82,9 б

2

ўрин

3. Розикова Д. Даволаш факультети

6 курс

Ихтиярова Гулчехра Акмаловна БухДавМИ, Акушерлик ва гинекология  кафедраси мудири, т.ф.н., доцент 63,1%/15,7 88,8%

27,0 б

88,12%/22,05б 79,3%/15,8б 323,5%/ 80,4 б 3 ўрин
4. Хайдарова Г. Даволаш иши йуналиши,

6 курс

Мамажонова Саида Отахановна АндДавТИ, Акушерлик ва гинекология кафедра ассистенти 64.1%/16.0б 82.8%/24.8 78.4%/19.6 80.2%/16.04 305.5%/76.44 б  
5. Абдурахимова М. 1 факультет,

Даволаш иши йуналиши,

6 курс

Бердимуратова Зульфия Туржановна, ТашПМИ Нукус яилиалини Акушерлик, ва гинекология кафедра ассистенти 66,8%/16.7б 78,9%

/23.67б

 

66,87%/16.7 78,6%/15.72

 

291,17%/72.7б  
6. Ташанова Бахринисо Даволаш

6 курс

Сапарбаева Н.Р.

ТТА Ургенч филилали Акушерлик ва гинекология кафедра ассистенти

 

46,8%11.7 65,6%/19.68 66,25%/16.5 68,9%/14.0б 247.55%/61.8б  
7. Коллос Екатерина Пелиатриче-кий факультет 5 курс Ищенко Ирина Владимировна, ТашПМИ

Акушерлик ва гинекология кафедра ассистенти

53,5%/13.4 62,2%/18.6 58,75%/14.7 68,2%/13.6 242.65%/60.3 б  
8. Меликузиева М. Даволаш факультети

6 курс

Машарипова С.О.

ТТА Фаргона филиали, Акушерлик ва гинекология кафедра ассистенти

6,2% 4,37% 26,25% 41,3% 78,12%/17.7б  

Республика фан олимпиадаси II босқич ғолиби

Тошкент тиббиёт академияси

Акушерлик ва гинекология фани

2 сон Акушерлик ва гинекология кафедраси 

Т/р Талаба

Ф.И.Ш.

Факультет ва таълим йўналиши ва курси Илмий рахбарнинг Ф.И.Ш. ва кафедраси, мутахассислиги илмий даражаси ва унвони Турлар бўйича тўплаган баллари Жами тўпла-ган балл Эгал-лаган ўрни
1 тур (100б) 2 тур (100б) 3 тур (100б) 4 тур (100б)
1. Ахтамова М. Даволаш

6 курс

Джураева Гульноза Тулкуновна ТТА, 2 сон Акушерлик ва гинекология кафедра ассистенти т.ф.н. 88,7%/22,2б 78%/

23,4б

85,62%/21,4б 96,5%/19,3б 348,8%/

86,3 б

1 ўрин

Талабалар Республика фан олимпиадаси II -босқичи голибларининг рўйхати

ТОШКЕНТ ТИББИЁТ АКАДЕМИЯСИ

Неврология

Т/р Талаба Ф.И.Ш Факультети, таълим йўналиши, ва курси

 

Илмий раҳбарининг Ф.И.Ш. ва кафедраси, мутахасислиги, илмий даражаси ва илмий унвони Турлар бўйича тўплаган баллари Жами тўплан

ган балл

Эгаллаган ўрни
1- тур 2- тур 3- тур 4- тур
1 Рустамова Чарос Тиббий педагогика факултети

602 «С»-курс

ТТА асаб касалликлари кафедраси профессори т.ф.д. Якубова М.М. 91 91,2 96 99 377,2 1
2 Эргашев Сухроб Педиатрия факультети        5-курс СамДавТИ Неврология ва нейрохирургия каф. асс., тф.н Утаганова Г.Х 69 94,6 46 85,2 294.8 2
3 Жаббарова Севара Педиатрия факултети

6-курс

ТошПТИ Асаб касалликлар, болалар асаб касалликлари ва тиббий генетика кафедраси т.ф.д., проф. Маджидова Ё.Н 88,5 76,2 52 76   292,7 3

Талабалар Республика фан олимпиадаси II -босқичи иштирокчиларининг рўйхати

ТОШКЕНТ ТИББИЁТ АКАДЕМИЯ

Неврология

Т/р Талаба Ф.И.Ш Факуль-

тети, таълим йўналиши, ва курси

 

Илмий раҳбарининг Ф.И.Ш. ва кафедраси, мутахасислиги, илмий даражаси ва илмий унвони Турлар бўйича тўплаган баллари Жами тўплан

ган балл

Эгал-

лаган ўрни

1- тур 2- тур 3- тур 4- тур
1 Рустамова Чарос Тиббий педагогика факултети

602 «С»-курс

ТТА асаб касалликлари кафедраси профессори т.ф.д. Якубова М.М. 91 91,2 96 99 377,2
2 Эргашев Сухроб Педиатрия факультети        5-курс СамДавТИ Неврология ва нейрохирургия каф. асс., тф.н Утаганова Г.Х 69 94,6 46 85,2 294.8
3 Жаббарова Севара Педиатрия факултети

6-курс

ТошПТИ Асаб касалликлар, болалар асаб касалликлари ва тиббий генетика кафедраси т.ф.д., проф. Маджидова Ё.Н 88,5 76,2 52 76 292,7
4 Хамидов Эльёр Тиббий педагогика факултети

6-курс

ТТА Фарғона вилояти 2-ички касалликлар ва х.и. кафедра асс. Мурадимова А.Р 70 26,4 50 10 156,4
5 Исмоилжонов Муслимбек Даволаш факультети

5- курс

АДТИ Неврология   кафедраси укитувчиси Абдуллаева Л.И. 80 70,8 66 69,8 286,6
6 Гафуров Мардонбек Даволаш факультети

6- курс

ТТА Урганч филиали Асаб ва рухий касалликлар кафедраси асс. Бобожонов У.А 71,5 69,4 64 87,6 292,5  
7 Матякупов Азим Педиатрия факултети

6-курс

ТашПМИ Нукус филиали Ички касалликлар пропедевтикаси каф. асс. Тлеубергенова А.Б 33 73 46 41 193  

Талабалар Республика фан олимпиадаси IIбосқичи иштирокчиларининг руйхати

ТОШКЕНТ ТИББИЁТ АКАДЕМИЯСИ

ТЕРАПИЯ

Т/р Талаба Ф.И.Ш Туғил

ган жойи, санаси,миллати ва  ҳозирги яшаш жойи

Факуль-

тети, таълим  йўналиши, ва курси

 

Илмий раҳбарининг Ф.И.Ш. ва  кафедраси, мутахасислиги,илмий даражаси ва илмий унвони

 

Турлар бўйича тўплаган баллари Жами тўплан

ган балл

Эгал-

лаган ўрни

1- тур 2- тур 3- тур 4- тур
1 Эркинов Олимжон Ровшан ўғли Тошкент шахри 22.10.1994. ўзбек. Тошкент шахри Яккасарой тумани Дамарик 1 тор 40уй

 

ТошПТИ даволаш факультети

6 курс

Каримжонова Гузал Акмалджоновна ТошПТИ

ички касалликлар ХДТ, КК кафедраси ассистенти

88 71 69 76 304 2-ўрин
2 Турсунов Махмуджон Махамаджон  ўғли Наманган вилояти 22.08.1994

ўзбек

Наманган вилояти, Уйчи тумани Хуррият кўчаси 61 уй

 

АндМИ даволаш факультети

6 курс

Ахмадалиева У.К.

АндМИ УАШ кафедраси доценти

46 43 38 36,4 163,4  

6-ўрин

3 Абидов Фаррух Озад ўғли Хоразм вилояти 3.11.1995 ўзбек Урганч тумани Ғалаба қишлоғи, Обод махалласи, Комиллик кўчаси 18 уй

 

ТТА Урганч филиали даволаш факультети

5 курс

Джуманиязова Зулхумор Фархадовна ТТА Урганч филиали  ИКП ва тери-таносил касалликлари кафедраси  доценти, т.ф.н. 39 41 36 44 160 7-ўрин
4 Хамдамов Ихтиёржон Илхом ўғли Бухоро вилояти  30.09.1995 ўзбек Бухоро тумани Шергирон МФЙ 6 уй

 

БухМИ даволаш факультети      5 курс Носирова Мухаррам Шукруллаевна БухМИ факультет ва госпитал терапия кафедраси доценти, т.ф.н. 38 53 42,1 44 177,1 5-ўрин
5 Хўжабоев Сирожбек Ўктамбоевич Хоразм вилояти 18.03.1994 узбек Хоразм вилояти, Хазорасп тумани  Овшар қишлоғи

 

Тошкент Тиббиёт Академияси даволаш факультети      6 курс Ярмухамедова Дилфуза Заировна

ТТА 1-сон Ички касалликлар кафедраси т.ф.н.,кат.укит.

90 87 83 78 338 1-ўрин
6 Аззамов Жасур Азамат ўғли Навоий вилояти 10.09.1994 ўзбек Навоий тумани

Кахрамон ҚФЙ

СамМИ даволаш факультети

6 курс

Ахмедов Ибрат Амриллаевич СамМИ Ички 1- ички касалликлар ва фтизиатрия кафедраси ассистенти 74 65,3 65 82 286,3 3-ўрин
7 Айтназарова Руза Кадирбаевна Қорақалпоғистон Республикаси Кегейли тумани

25.02.1993

ТошПТИ Нукус филиали

даволаш факультети       6 курс

Жайбергенова Жамила Бахытовна ТошПТИ Нукус филиали

Фак.ва госпитал терапия кафедраси ассистенти

47 32,5 51 66 196,5 4-ўрин
8 Абдулазизова ШахзодаАкрам қизи Фарғона вилояти 17.05.1992 ўзбек Фарғона шахри А.Навоий кўчаси 120 уй 30 хонадон

 

ТТА Фарғона филиали, даволаш факультети      6 курс Каттаханова Рабия Юлдашевна ТТА Фарғона филиали 1 Ички касалликлар кафедраси т.ф.н. 45 23,3 41 32,4 141,7 8-ўрин

 


                    Талабалар Республика фан олимпиадаси II –босқичи ғолибларининг рўйхати

ТОШКЕНТ ТИББИЁТ АКАДЕМИЯСИ

ТЕРАПИЯ

Т/р Талаба Ф.И.Ш Туғил

ган жойи, санаси,миллати ва  ҳозирги яшаш жойи

Факуль-

тети, таълим  йўналиши, ва курси

 

Илмий раҳбарининг Ф.И.Ш. ва  кафедраси, мутахасислиги,илмий даражаси ва илмий унвони

 

Турлар бўйича тўплаган баллари Жами тўплан

ган балл

Эгал-

лаганўрни

1- тур 2- тур 3- тур 4- тур
1 Хўжабоев Сирожбек Ўктамбоевич Хоразм вилояти 18.03.1994 узбек Хоразм вилояти, Хазорасп тумани  Овшар қишлоғи

 

Тошкент Тиббиёт Академияси даволаш факультети 6 курс Ярмухамедова Дилфуза Заировна

ТТА 1-сон Ички касалликлар кафедраси т.ф.н.,кат.ўкит.

90 87 83 78 338 1-ўрин
2 Эркинов Олимжон Ровшан ўғли Тошкент шахри 22.10.1994. ўзбек. Тошкент шахри Яккасарой тумани Дамарик 1 тор 40уй

 

ТошПМИ даволаш факультети 6 курс Каримжонова Гузал Акмалджоновна ТашПТИ

ички касалликлар ХДТ, КК кафедраси ассистенти

88 71 69 76 304 2-ўрин
3 Аззамов Жасур Азамат ўғли Навоий вилояти 10.09.1994 ўзбек Навоий тумани

Кахрамон ҚФЙ

СамМИ

даволаш факультети 6 курс

 

Ахмедов Ибрат Амриллаевич СамМИ ички 1- ички касалликлар ва фтизиатрия кафедраси ассистенти 74 65,3 65 82 286,3 3-ўрин

Республика фан олимпиадаси II босқичидан фотолавхалар:

Fikr bildirish

Email manzilingiz chop etilmaydi. Majburiy bandlar * bilan belgilangan

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.